Adéla schicker
+420 723 307 400
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  

 

All jewellery are available upon request! Feel free to contact me!

Every piece of jewellery is handcrafted with maximum care and love to creation. By purchasing it, you gain a unique piece with its story, a piece which will make you happy for a long time. 

Don’t hesitate to contact me if you want to make yourself or someone else happy with a ring or another piece of jewellery. We can agree to adjust the size of an already created ring, or to create a new, personalized one. In case of wedding rings, the service includes several consultations about the offered concept and their life-long service. The price of wedding rings  depends on the complexity of the concept and materials used. 


 

Každý šperk je ručně vyroben a opracován, s maximální pečlivostí a láskou k řemeslu. Jeho zakoupením získáváte jedinečnou věc se svým příběhem, která Vám ještě dlouho bude dělat radost.

Neváhejte mě kontaktovat, jestliže chcete sobě nebo svému blízkému udělat radost autorským šperkem z mé dílny. Je možné domluvit se na úpravě velikosti prstenu z určité kolekce či na výrobě nového přímo Vám na míru. V případě výroby snubních prstenů počítejte s diskuzí nad vaší představou a s konzultacemi nad návrhy, abychom společně našli ten správný tvar a význam, které mají prsteny mít.  Cena se liší v závislosti na složitosti konceptu a použitém materiálu, proto je dobré popsat Vaši představu a nezávazně požádat o cenovou nabídku.

 

 Kontaktní formulář

Po odeslání objednávky bedete přesměrování na hlavní stránku.Where to buy porcelain earrings                                                            

Navarila Boutique, Haštalská 8; Prague 

Original Design Shop, Bezručova 24; Pilsen

Place Store, Moravské Náměstí 4; Brno

E-shop:
MOLO7
DESIGNEROS

 

 

issuu portfolio:  http://issuu.com/ada.d

art group UKOLEM:  www.ukolem.com

photos by : Zuzana Tomková,Jáchym Myslivec